fbpx
Sosyal Medya İsmiyle Müsemma Mı?

Evet. Sosyal medya; sanılanın aksine hashtag ipuçlarından değil, sosyoloji ve psikolojisi anlamaktan geçer. Ve biz, bu konuda iyiyiz!

Markalaşmak Nasıl Olur?

Sosyal medya yönetimi ve markalaşma çalışmaları bambaşka konulardır. Biz, yönettiğimiz her hesapta markalaşmayı hedefleriz.

The Medium Is The Message!

Instagram pazarlamamız LinkedIn için uygun değildir. Araç mesajdır. Her kanaldan farklı iletişim kurmak için mecralara ve kitlesine hakim olmak gereklidir.

Nasıl Topluluk Oluştururuz?

Neyi, neden anlatıyoruz? Alelade ve insanların duyarsızlaştığı bir iletişim kurgusuna karşıyız. FOMO kavramının ciddiyetine inanır, hedef kitleler için en iyi iletişimi kurgularız.

Size Ne Sunamayız?

Ve Neyin
Teminatını Verebiliriz?

Satışlarınızı katlama garantisi veremeyiz. Sosyal medya aslında bir satış kanalı değildir. Bu şekilde algılansa ve kullanılmaya çalışsa da, direkt bir satış kanalı olarak kurgulamayı doğru bulmayız. Bu platformalar; bizim potansiyel müşterilerimizle iletişim-bağ-etkileşim kurduğumuz ve markamıza güven-aşinalık yarattığımız yerlerdir. Bu şekilde ilerlemeyi doğru buluruz.

Sayfanızın, pazardaki rakiplerinize kıyasla kaliteli bir iletişimi olacağının garantisini veririz. Bizi tanımayan hiç kimsenin bizden bir şey almayacağını bilir ve kitlemizi topluluğa çevirir-güçlü bağlar kurarız onlarla. Farklı ve faydalı olmanın,neredeyse tüm sektörler için etkili olduğunu bilir ve bu doğrultuda ilerleriz. 

nasıl çalışırız?

Sosyal Medya Platformlarında Yol Haritamızı Nasıl Çizeriz?

01
Planlama

"Hedef kitle ve rakiplerimiz kim, hangi içerikler beğeniliyor, biz ne anlatmak istiyoruz, insanlar neden buna inansın, markamızı nasıl konumlandırırız, faydamız ne?" gibi tatlı sorularla yola çıkarız.

02
Uygulama

"Nerede-ne söyleyeceğiz, ne sıklıkta yapacağız bunu, nasıl anlatacağız, daha çok etkileşim ve içgörüyü nasıl toplayacağız?" gibi sorularla devam ederiz...

03
Analiz

"Neler çok beğenildi, neleri değiştirebiliriz, kitlemiz tam olarak kim, reklamlarımız nasıl çalıştı-nasıl iyileştiririz?" gibi tatlı sorularla da yeni sorular üretir ve çemberin "Planlama" kısmına geri döneriz.