fbpx
şimdi reklamlar!

İşletmenizi Potansiyel
Müşterilerinizin Önüne Çıkarın

İnternet reklamları: görünürlüğü artırmak, belirli bir hedefe ulaşmak için planlanan ücretli stratejik pazarlama şeklidir. En basit haliyle: uğraşılmış ve kazanılmış işletme konumundan, yani organik pazarlamadan ayrılan kampanyalardır.

İnternet reklamları, genellikle organik pazarlama ile birlikte kullanılır. Her sektör bütüncül bir pazarlama ihtiyacı duyar ve birbirine bağlantılı olmak zorundadır.

01
Facebook Reklamları

Facebook ve Instagram, neredeyse her sektör için yüksek oranda potansiyel müşteriye sahiptir. Bu mecralarda reklam vermek, organik büyüme yöntemleriyle birlikte kullanıldığında, işletmenizi hızlı bir şekilde öne taşır.

02
Diğer Mecralar

İnternet reklamı deyince genellikle Facebook ve Google akla gelse de, TikTok, LinkdIn, Twitter, Snapchat gibi birçok sosyal ağ, reklam vermek için gerekli olabilir. Tamamen hedef kitlenizin nerede bulunduğuyla ilgili bir pazarlama planıdır.

03
Google Reklamları

Google, ürün veya hizmetinizi arayan müşterilerin önüne çıkmanız için harika bir mecradır. Anahtar kelimelerle çıkılan reklamlar, Facebook reklamlarından farklı olarak nokta atışıdır. Hangisine ağırlık verileceği sektörel olarak değişir.

04
Geleneksel Reklam

Gazete, televizyon, radyo, billboard vb... Dijital reklamlarla birlikte, geleneksel reklam kullanımı da yeni müşterilere ulaşmak için doğru bir yol olabilir. Yine, hedef kitleye ve hangi kanallarda bulunduklarına göre karar verilmesi gerekir.

rEKABETTE ÖNE ÇIKIN!

İşletmeniz İçin En İyi
Ücretli Reklam Stratejilerini Birlikte Planlayalım

Instagram-Facebook sayfası, web sitesi, gerekli tüm mecralarda mevcudiyet edindiniz, müşterilerinizle bir etkileşim yarattınız: bundan sonra ücretli reklamlar ile pazarlamayı büyütme zamanı.

Hedef kitlenize ve işletme amaçlarınıza göre: doğru mecralarda, doğru kişilere, doğru zamanlarda görünmek önemlidir. İyi bir reklam, tüm bu şartları sağlayarak işletmeleri öne çıkarır. Organik pazarlama faaliyetleri ile birlikte yürütülen ücretli reklamcılık, işletmenizin doğru ve emin adımlarla pazarda yer etmesi ve hacmini düzenli büyütmesi demektir.