Dijital kimlik

Web Site Neden Önemlidir?

İşletmenizi fiziki olarak ziyaret etmemiş kişilere, varlığınızı göstermek için harika bir yoldur. Yeni müşteriler edinmek ve dijitalde işletmenizin bulunur olmasını sağlamak için olmazsa olmazdır.

  • Web site hizmetlerimizde, Google Benim İşletmem kaydınızı da yaparak bulunurluğunuzu artırırız.
  • Yalnızca işlevsel değil, tasarımıyla da kullanıcı dostu bir arayüze sahip siteler tasarlarız.

Dijital ortamlarda bulunurluğu sağladıktan sonra, istikrarlı bir pazarlama çalışması göstermek ve müşterilerinizin ihtiyacı olduğundan işletmenizi düşünmeleri elzemdir.

  • Web site tasarımına karar verdikten sonra, SEO ile siteyi güçlendirir, organik bir şekilde müşterilerinize ulaşmanızı sağlarız.
  • Diğer kanallar üzerinden web sitenize yönlendirme yaparak, günlük trafiğinizi artırırız. 
nereden başlayacağımı bilmiyorum?

Her Bütçe ve Hedefe Göre
Özelleştirilmiş Planlamalar

Dijital dönüşüm artık bir zorunluluk halini aldı. Özellikle pandemi sonrası yaşanan kriz, internette müşterileriyle konuşmayan işletmeler için çok daha zor bir hale geldi. Artık web site, neredeyse her işletme için zaruri bir ihtiyaç. Müşterilerin birçoğu, dijital ortamda bulamadığı işletmelere karşı daha temkinli ve güven sorunu yaşıyor.

Her işletmenin, farklı sosyal medya kanallarına ihtiyacı olabilir. Kitleniz gençse TikTok’u, el işlerinizi satıyorsanız Etsy’yi tercih edersiniz. Yine de, her işletme için olması gereken resmi bir web sitesidir. İşletmenin tasarım, hizmet ve ürünlerinin net bir şekilde gösterildiği siteler, dijital alemdeki en önemli görüntülerden biridir.
google zamanı

İşletmeniz İçin
En İyi Planı Yapalım

Ürün veya hizmetinize ihtiyaç duyan kişilerin sizi Google aratmalarında bulması,satışın ve trafiğin artması demektir. Sosyal meya pazarlamasında, zaten orada gezen kişilerin önüne gelirken, arama motorlarında, ürün veya hizmet bulmaya çalışan, gerçek müşteriler edinirsiniz. Nokta atışı bir pazarlama için, web site en iyi başlangıçtır!

Hali hazırda bir web siteniz varsa, SEO çalışmaları, yani organik büyüme yöntemleriyle birlikte, Google Ads, yani ücretli yollarla öne çıkma çalışmaları işletmenizi birkaç adım öne taşıyacaktır. 

Satışlarınızı artırmak-yeni müşterilere ulaşmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız bize yazın.

“İyi bir şirket mükemmel bir ürün ve hizmet sunar. Harika bir şirket ise mükemmel bir ürün ve hizmetin yanında dünyayı daha güzel bir yer yapmaya çalışır.”

-Philip Kotler