dijital sanat!

Pazarlamada
Zekice Tasarımlarla Öne Çıkın

Aslında sürekli dijital dönüşümden bahsederken, bu dönüşümün çok uzun zamandır bir zorunluluk olduğunu ve dijitalde sektör rekabetinin çoktan kızıştığını atlamayalım.

Yaratıcı fikirler geliştirmek, deneyimli reklamcı-tasarımcı ve geliştiricilerimizle yaparız. Bu, standartların dışına çıkan bir sanattır aslında. Sosyolojik ve psikolojik altyapılarla hazırlanması gerekir.

Bu yaratıcı işler, zamanla bir marka doğurur. Ve marka, aslında kulağa geldiği kadar zor ve yapılması imkansız olan bir gelişim değildir. Yoğun rekabet ortamında, işletmelerin esas hedeflerinden biri olmalı ve istikrarlı bir süreç yönetilmelidir. Çünkü çok kısa bir süre sonra, markalaşma iddiası-kimliği-istikrarı barındırmayan birçok işletme hüsranla karşılaşacaktır.

01
Logo-Grafik Tasarım

İyi bir işletme-marka, sahip olduğu tüm değerlerde aynı kaliteyi göstermelidir. Markayı yansıtan bir logo tasarımı, rengi, fontu çok önemlidir.

02
Viral-Gerilla Pazarlama

Çokça duyduğumuz ve işletmelerin ağzını sulandıran reklam çeşitleridir. Başarılı bir planlamayla çok ses getirir. Minimum maliyet, maksimum etki ekolündendir.

03
Marka Yönetimi

Markalaşmak, artık kulağa geldiği kadar uzak değil. Bilakis, sürekli büyüyen pazarlarda, artan işletmelerle birlikte marka olmak artık bir zorunluluk.

04
Reklamcılık

Reklam vermek önemlidir, fakat reklamın içeriği ve etkisi başarıyı belirler. Yaratıcı ve hedef kitleye uygun reklamlar tasarlanmalı ve sürekli iyileştirilmelidir.

Yaratıcılık, bildiğiniz iki şeyi bilmediğiniz bir şekilde birbirine bağlamaktır.

-Leo Burnett