Eğitimler

Farklı disiplinlerle Instagram'ı Anlama

Sosyal medya yönetimine sosyal bilimler penceresinden bakmak mühimdir efenim. Kapsamı da... Markamı kendim büyüteyim, derseniz muhteşem bir yol arkadaşı olması çok olası.
Kısaca Tanıtayım:

Marka iletişimi, algoritma ve teknik detaylardan oluşmaz. Olaya sosyal bilimci olarak bakmalıyız. Bu kapsamı ve çok yönlülüğü önemsiyorum. Nedenleri, işin özünü bilmeyi ve bağımsız parçaları anlamlı hale getirmeyi önemli buluyorum.

Bir şeyi neden yaptığımızı bilmek işi yapış şeklimizi değiştirir. Genellikle de verimi artırır. Ama çoğumuz ezberci eğitim sisteminde büyüdük. Hedefe kitlenmek ve bunu formüllerle yapmak öğretildi bize. Bu durum, marka yolculuğumuzu da etkilemiş görünüyor…

Bilgi çokluğunun getirdiği kafa karışıklığı ve çılgın rekabet de bu altyapıyı destekleyince işler biraz karışabiliyor. Hep birlikte deneyimliyoruz bu yolculuğu.

Bu eğitim; tam da bu meramlar düşünülerek, denenmiş stratejiler doğrultusunda oluşturuldu. İçine itinayla sosyoloji, psikoloji hatta felsefe katıldı. Çok yönlü bakmaya, önünüze çıkacak tüm sorunlara çözüm getirme odağıyla tasarladım.

Tek dileğim verimli olması ve başarı yolunuzu aydınlatması. 

Hangi Eğitimler Var?

Şimdilik 4 adet eğitimimiz mevcut. Tüm işletme sahipleri için Kapsamlı Eğitim: Tüm başlıkların olduğu 12,5 saatlik eğitim uzun bir yolculuktur.Ek olarak; Doktorlar, Psikologlar ve Diyetisyenler olmak üzere de 3 adet meslek eğitimlerimiz vardır.