Eğitimler

Farklı disiplinlerle Instagram pazarlaması

Sosyal medya yönetimine sosyal bilimler penceresinden bakmayı severiz. Kapsamı da... Markamı kendim büyüteyim derseniz, muhteşem bir yol arkadaşı olacağımızdan eminiz!
Buyurunuz efenim:

Marka iletişimi, algoritma ve teknik detaylardan oluşmaz. Olaya sosyal bilimci olarak bakmalıyız. Bu kapsamı ve çok yönlülüğü seviyoruz. Nedenleri, işin özünü bilmeyi ve bağımsız parçaları anlamlı hale getirmeyi önemli buluyoruz.

Bir şeyi neden yaptığımızı bilmek işi yapış şeklimizi çok değiştiriyor. Genellikle de verimi artırıyor. Ama çoğumuz ezberci eğitim sisteminde büyüdük. Hedefe kitlenmek ve bunu formüllerle yapmak öğretildi bize. Bu durum, marka yolculuğumuzu da etkilemiş görünüyor. 

Bilgi çokluğunun getirdiği kafa karışıklığı ve çılgın rekabet de bu altyapıyı destekleyince işler biraz karışabiliyor. Hep birlikte deneyimliyoruz bu yolculuğu.

Bu eğitim; tam da bu meramlar düşünülerek, denenmiş stratejiler doğrultusunda oluşturuldu. İçine itinayla sosyoloji, psikoloji hatta felsefe katıldı. Çok yönlü bakmaya, önünüze çıkacak tüm sorunlara çözüm getirme odaklı yaklaşmaya çalıştık.

Tek dileğimiz verimli olması ve başarı yolunuzu aydınlatması. 

EĞİTİM BAŞLIKLARI

Tüm başlıkların olduğu 12,5 saatlik eğitim uzun bir yolculuktur. Dilerseniz bu yolculuğa çıkabilir ya da alt başlıklarla ilerleyebilirsiniz.